fbpx

Nasza pracownia projektowa RMP STUDIO BOCHNIA już od wielu lat proponuje swoim klientom usługi stolarskie. Są one skierowane zarówno do indywidualnego klienta, jak i do podwykonawców i firm. Naszym sukcesem jest  to, że jesteśmy postrzegani jako firma spełniająca wysokie standardy, jednocześnie rzetelna i godna zaufania. Wykonujemy meble o indywidualnych kształtach i wymiarach, zaprojektowane przez klienta lub przy udziale naszych projektantów wnętrz.

Bogata kolorystyka i różnorodność materiałów powodują, że meble  spełniają najwyższe wymagania klientów. Najnowocześniejsze zaplecze techniczne, wysokiej jakości maszyny do produkcji mebli przy doskonale wykwalifikowanej kadrze pracowniczej sprawiają, że nasze usługi gwarantują bardzo dobrą jakość, trwałość i funkcjonalność.

Wyprodukowane meble zaopatrujemy w najbardziej zaawansowane technologicznie okucia meblowe, które zapewniają niezawodność, wygodę i przyjazne użytkowanie naszych produktów.

Istotnym elementem wykończenia zamówionych mebli jest ich uzupełnienie o wysokiej jakości akcesoria meblowe. Jest ich w naszej ofercie pełen wybór, który zadowoli najbardziej wybrednego klienta.

Sprzedajemy również płyty meblowe oraz wykonujemy na zamówienie formatki meblowe. Wystarczy podać wymiary, wybrać rodzaj i kolorystykę płyt, a my przygotujemy formatki według specyfikacji. Cały zestaw wzorników kolorów znajduje się w naszej siedzibie w Bochni.