fbpx

DRZWI COLORE 

DRZWI COLORE
Nowatorska koncepcja drzwi malowanych od “Stradivari Design”. Dowolny kolor RAL, unikalne podwójne barwienie Bi-Colore, naturalny beton Concrete. Teraz personalizowany model #Colore zamówisz w promocji -15%.

NAJMODNIEJSZE KOLORY WNĘTRZ JESIEŃ – ZIMA 2021/2022

  • BUTELKOWA ZIELEŃ– głęboka, ciemna barwa, uważana za najszlachetniejszy, elegancki odcień zieleni. Zieleń to kolor oswojony i przyjazny, dlatego bardzo chętnie sięgają po niego osoby o spokojnym charakterze. Dodatkowo łączy nas ze środowiskiem i naturą.
  • RÓŻ- idealny odcień do pokoi dziecięcych, ale coraz śmielej wkracza do innych pomieszczeń, zaskakując subtelną elegancją. Pudrowy odcień różu jest uniwersalny, można go łączyć w przestronnych oraz małych wnętrzach urządzonych w wielu stylach.
  • CZERWIEŃ– głęboka, dynamiczna emanuje energią i optymizmem. Kojarzy nam się z miłością, pożądaniem i namiętnością, ale jednocześnie jest uosobieniem elegancji. Musimy jednak pamiętać, że aranżacja z wykorzystaniem tego koloru powinna być przemyślana i wyważona.
  • PASTELOWY NIEBIESKI– to pastelowa barwa, która napaja optymizmem i dodaje energii, wprost wprowadza wiosenny nastrój do wnętrza. Niebieski jest neutralny, dlatego można go łączyć z prawie wszystkimi kolorami, a ponadto łatwo go wykorzystać w różnych stylach wnętrzarskich.
  • BRĄZ– przyjemnie otula, dodając wnętrzu ciepła i wyrafinowania, a w kombinacjach z innymi barwami tworzy zupełnie nowe możliwości. Wielu meblom nadaje elegancji i znakomicie sprawdza się również, jako baza pod inne kolory.
  • BRZOSKWINIOWY– świetnie wygląda na tle współczesnej kolorystyki, zyskuje dekoracyjny element,  który go podkreśla, dodając mu charakteru i oryginalności. Dodatkowo przyciąga uwagę, tworząc ciepły, południowy klimat.Który

KOLOR zagości w Waszych domach?