fbpx

Meblowe fronty lakierowane stanowią część oferty firmy projektowej RMP STUDIO BOCHNIA. Nasza firma produkuje i sprzedaje lakierowane fronty wykonane na bazie płyt MDF grubości 19 milimetrów.

Płyta MDF (z angielskiego Medium-Density Fibreboard) jest surową płytą drewnopochodną. Jest elastyczna (można formować krzywizny), trwała (zwiększa tym samym żywotność mebla) i łatwa w obróbce (łatwość frezowania). Charakteryzują się również wysoką odpornością na wilgoć. Dzięki tym walorom wykorzystywana jest do produkcji mebli kuchennych oraz łazienkowych, pełniąc również funkcję dekoracyjną zwłaszcza tam, gdzie wilgotność powietrza jest podwyższona.

Wspomniana już łatwość obróbki sprawia iż fronty z płyty MDF oferujemy Państwu w wielu wzorach i wariantach wykończenia. Do wyboru macie Państwo kilkanaście rodzajów frezowania drzwiczek.

Gładkość płyty MDF umożliwia nakładanie różnorodnych warstw lakierniczych. Lakierujemy fronty meblowe według Państwa życzenia na podstawia wzorników kolorów (RAL, NCS, ICA), które znajdują się w siedzibie naszej firmy w Bochni. W praktyce możliwy jest do zastosowania każdy kolor i rodzaj powierzchni lakierniczej.

Nasze zaplecze technologiczne i doskonałe kwalifikacje pracowników dają gwarancję wysokiej jakości i trwałości zamówionych frontów lakierowanych.

Nasi projektanci  pomogą Państwu w doborze właściwego wzoru oraz kolorystyki frontów meblowych, tak by Wasza kuchnia czy łazienka spełniała wszelkie oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się również z resztą naszej oferty usług stolarskich i produkcji akcesoriów meblowych.