fbpx
about

RMP - DESIGN & MEBLE

Ideą Pracowni Projektowej RMP STUDIO BOCHNIA  jest przekonanie Państwa jak ważne w tworzeniu niebanalnej przestrzeni jest projektowanie i aranżacja wnętrz.

Doskonały projekt powinien być odpowiedzią na Państwa potrzeby estetyczne oraz oczekiwania praktyczne. Musi spotkać się z Państwa pełną akceptacją zarówno w warstwie wizualnej jak i technicznej.

Podstawą działalności firmy RMP STUDIO BOCHNIA jest tworzenie kompleksowych projektów aranżacji wnętrz. Opierając się na doświadczeniu i wieloletniej pracy naszego Biura projektowego z klientami nasze usługi projektowe są wysoko oceniane za swoją niepowtarzalność, fachowość, rzetelność i terminowość.  Faktem, który nas wyróżnia jest zakres naszej działalności – od projektu po kompleksową realizację. Najpierw jest wizja, potem projekt, a na koniec wykonawstwo. Tak działamy!

Drugim, równie istotnym kierunkiem działania firmy wpisującym się w ideę – od projektu po realizację – jest produkcja mebli na zamówienie.

Konsekwencją dopracowanej wizji architektonicznej jest wdrożenie do produkcji potrzebnych do finalizacji projektu mebli. Biuro projektowe RMP STUDIO korzystając ze swojego rozbudowanego działu technicznego wyprodukuje meble do zabudowy: szafy wnękowe, garderoby, meble do kuchni i łazienki.

Współpraca z naszym biurem projektowym i architektem wnętrz pozwoli Państwu zoptymalizować cały proces inwestycyjny. Kreujemy projekty wnętrz prywatnych oraz wnętrz komercyjnych.

Mamy również szeroko rozwinięte zaplecze techniczne. Jesteśmy producentami frontów meblowychformatek meblowych, wykonujemy meble pod wymiar, a także wszelkie usługi stolarskie.

Wykorzystanie najnowszych rozwiązań funkcjonalnych i technologicznych, bogata oferta materiałowa i kolorystyczna, a także wieloletnie doświadczenie oraz praktyka w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz stwarza możliwość realizowania nietuzinkowych projektów.

Różnorodność materiałów, odpowiedni dobór zarówno kolorystyki jak i oświetlenia, dodatków dekoracyjnych sprawia, że całe wnętrze będzie piękne, funkcjonalne a przede wszystkim zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Nasza firma projektowa RMP STUDIO BOCHNIA upora się też z innymi wyzwaniami. Chcecie Państwo zamówić projekt elewacji domu, ogrodzenia czy też ogrodu? Proszę bardzo! Zajmujemy się również zakładaniem i pielęgnacją terenów zielonych.

ZAPRASZAMY !

about