fbpx

Biuro projektowe RMP STUDIO BOCHNIA nie tylko zaprojektuje wnętrze twojego mieszkania, biura, sklepu czy hotelu, ale wyposaży je także w różne typy zabudowy meblowej.

Szafy wnękowe i garderoby

Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek wnętrze bez szafy wnękowej czy garderoby. Nasi projektanci zaprojektują odpowiednią, uwzględniając wielkość, format, funkcjonalność, wyposażenie czy wreszcie stylistykę i kolor. Nasz dział produkcji wykona meble z właściwą pieczołowitością i fachowością.

Meble kuchenne na zamówienie

Sercem każdego domu jest kuchnia. Zaprojektowanie idealnych mebli do Twojej kuchni to dla nas nie problem. Zaproponujemy projekt, ustalimy z klientem detale uwzględniając wszystkie potrzeby wizualne i praktyczne.  W dogodnym terminie wyprodukujemy kuchnię i zmontujemy w domu klienta. To samo dotyczy mebli łazienkowych oraz drzwi przesuwnych i składanych.

Kompleksowa usługa

Meble do biur, meble hotelowe, meble i elementy nietypowe – podejmujemy się każdego zlecenia. Doradzimy, zaprojektujemy i wykonamy. Przy produkcji mebli korzystamy z wysokiej jakości materiałów i akcesoriów meblowych.

Dzięki nowoczesnej technologii,  doświadczeniu oraz wykorzystaniu do produkcji najwyższej  jakości materiałów nasze meble są trwałe i funkcjonalne. Spotykają się z uznaniem i zadowoleniem naszych klientów.

Gwarantujemy w pełni kompleksową i profesjonalną obsługę, począwszy od doradztwa, stworzenia projektu, przez wykonanie mebli, aż po ich montaż.

SKONTAKTUJ się z nami lub zobacz NASZE REALIZACJE