fbpx

Wizyta w naszym Salonie RMP STUDIO BOCHNIA, to ekscytująca podróż do krainy dekoracji i wykończenia wnętrz,  podróż przez różnorodne klimaty, stylistyki, przez świat barw, fascynujących wzorów, ciekawych faktur. W naszym salonie spotkacie się z miłą i fachową obsługą. Tu specjaliści od aranżacji wnętrz i projektowania  pomogą w doborze właściwych mebli, zaproponują nowoczesne rozwiązania, przedstawią szeroką ofertę wszelkich dodatków, dzięki którym Państwa wnętrza nabiorą wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru. Pozwolą stworzyć miejsce, w którym przebywanie będzie przyjemnością.

Dzięki bogatemu wachlarzowi produktów otwieramy nieskończone możliwości urządzenia domu. Proponujemy niepowtarzalne meble, stoły, krzesła i fotele, designerskie lampy wiszące, stojące i nocne, lustra, liczne dodatki. To wszystko czeka by spełnić Państwa oczekiwania. Nie zapominamy o pięknych tekstyliach oraz wyjątkowej ceramice. Aranżując dom, mieszkanie czy biuro dobieramy właściwe dodatki. To one nadają  wnętrzom wyjątkowy klimat, styl i niezwykłą aurę, określają funkcję. To w końcu one świadczą o właścicielu.

Sprostamy wszelkim wymaganiom, czy dotyczy to mieszkania, domu, biura, sklepu, lokalu czy hotelu. Zaproponujemy zestaw dodatków zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami. Pozostawicie nam, specjalistom wykończenie waszych wnętrz!

Zapraszamy i czekamy w naszym Salonie RMP STUDIO BOCHNIA z tysiącem pomysłów oraz z filiżanką fantastycznej kawy.