Projekt elewacji? Zajmie się tym nasza firma projektowa. Elewacja to twarz domu, wizytówka,  to co widać na pierwszy rzut oka. Jeśli macie Państwo z tym problem, planujecie nowy dom, remontujecie stary, chcecie mu nadać nowe życie warto zlecić to fachowcom. Biuro projektowe RMP STUDIO BOCHNIA zajmie się tym kompleksowo.  Specjalizujemy się w projektowaniu elewacji budynków już od wielu lat. Nasi specjaliści od projektowania elewacji  zaproponują właściwą, pasującą do twojego budynku i otoczenia.

Projekty ogrodzeń

Nie ograniczmy się jednak tylko do tego. Proponujemy również projekty ogrodzeń. Bez trudu znajdziemy najwłaściwszą pasującą do Państwa oczekiwań formę ogrodzenia budynku. Czy będzie to ogrodzenie murowane, z metalu czy z innego materiału zawsze będziemy optymalizować koszt, funkcjonalność i estetykę.

Projektowanie ogrodów i terenów zielonych

Specjalizujemy się również w zakładaniu ogrodów. Projektujemy zieleń wraz z elementami wodnymi, meblami ogrodowymi oraz całą infrastrukturę ogrodową, nie wyłączając małej architektury. Możemy zaprojektować funkcje sportowe ogrodów i terenów zielonych, wyposażenie  w sprzęty rekreacyjne (siłownie zewnętrzne), boiska sportowe wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, korty tenisowe, stojaki na rowery i tym podobne. Nasze projekty są niestandardowe i ponadczasowe uwzględniające harmonijne połączenia architektury z zielenią.

Każdy ogród i teren zielony wymaga opieki i pielęgnacji. Nasza firma świadczy również tego typu usługi.

Zapraszamy do współpracy z naszymi projektantami.